PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN AVONDBILJART

SEIZOEN 2018 / 2019

PK wedstrijdkalender seizoen 2018 / 2019

DistrictsfinaleDatumVerenigingVer.nr
3Bnd kl321 t/m 23 sep 2018Ghesellen10698
Libre kl55 t/m 7 okt 2018Bv. Ens15744
3Bnd kl212 t/m 14 okt 2018K.B.C.191110702
3Bnd kl19 t/m 11 nov 2018H.G.L.10716
Libre kl416 t/m 18 nov 2018De Pomerans10706
3 Bnd kl hfd7 t/m 9 dec 2018Bv. Steenwijk10690
Kader 38/2 kl3
Libre kl34 t/m 6 jan 2019Bv.Steenwijk10690
Band kl511 t/m 13 jan 2019S.M.R.10724
Libre kl218 t/m 20 jan 2019Reyersdam15511
3 Bnd gr 3kl ***1 t/m 3 feb 2019H.G.L.10716
Libre kl18 t/m 10 feb 2019Ghesellen10698
Band kl415 t/m 17 feb 2019Z.B.C.10708
Band kl31 t/m 3 mrt 2019Bv. Tholen10699
Dames Kl 28 t/m 10 mrt 2019K.B.C.191110702
Libre hfd15 t/m 17 mrt 2019Z.B.C.10708
Band kl212 t/m 14 april 2019Reyersdam15511
Gemengd Kader3 t/m 5 mei 2019D.O.S.10711

* De keuze of op donderdag t/m zaterdag dan wel op vrijdag t/m zondag gespeeld wordt
is aan de organiserende vereniging.
*** Indien uw vereniging over een lokaliteit beschikt met 2 grote tafels kan deze finale worden aangevraagd

Gewestelijke finalesDatumsVerenigingVer.nr
Driebanden klein 2e klasse9 t/m 11 nov. 2018H.B.C.10717
Driebanden klein Hfd klasse11 t/m 13 jan. 2019H.G.L.10716
Libre klein 2e klasse15 t/m 17 feb. 2019Reyersdam15511
Libre Klein Hfd kl.12 t/m 14 apr. 2019H.B.C.10717
Nationale finales:  DatumsVerenigingVerenigingnr.
Libre klein 1e klasse5 t/m 7 april 2019H.B.C.10717
Dagbiljarten PK libre klasse 3-4-55-jun-19Bv.Steenwijk10690
SpelsoortInleverdata afgevaardigdenGewestelijke finalesOrganiserend DistrictInleverdata gewestSpeellokaalPlaatsTelefoonnummerOrganiserende vereniging
3Bnd 3e klasse23-sep-1813-14 okt 2018Groningen/Drenthe15-okt-18Centrum Protonstraat 6GRONINGEN050-3135015Centrum
Libre 5e klasse7-okt-182-4 nov 2018N.O. Overijssel5-nov-18Cafe de Oale Delle, Marsweg 6Ane0524-561391B.V. de Oale Delle
Driebanden 2e klasse14-okt-189-11 nov 2018Zwolle12-nov-18H.B.C. BC L'Acquit,Terweg 2 7902 NWHoogeveen0528-275828H.B.C.
Driebanden 1e klasse11-nov-187-9 dec 2018Friesland10-dec-18Gorredijk Leitswei 17Gorredijk06-41048981Gorredijk
Libre 4e klasse18-nov-1815-16 dec 2018Groningen/Drenthe17-dec-18Centrum Protonstraat 6GRONINGEN050-3135015Centrum
Driebanden kl hoofdklasse16-dec-1811-12 jan 2019Zwolle14-jan-19H.G.L. Staartweg 24-AUrk0527-684139H.G.L.
Kader 38/2 3e klasse30-dec-1825-27 jan 2019NON 228-jan-19
Libre 3e klasse6-jan-191-3 feb 2019Friesland4-feb-19Bilj.School Sneek Alexanderstraat 3Sneek06-23503901Bilj.School Sneek
Bandstoten 5e klasse13-jan-199-10 feb 2019Groningen/Drenthe11-feb-19Harmonie Schöefeldsingel 37 aWinschoten0597-414433Harmonie
Libre 2e klasse20-jan-1915-17 feb 2019Zwolle18-feb-19B.C.Reyersdam,Reyersdijk 2 8262 CNKampen038-3323123BC Reyersdam
Driebanden Groot 3e klasse3-feb-191-3 mrt 2019N.O. Overijssel4-mrt-19t Vossehol Spoorstraat 9Daarlerveen0546-642919B.V. Carambole
Libre 1e klasse10-feb-198-10 mrt 2019Friesland11-mrt-19Café de Notaris Dijkstraat 44FranekerDe Bleek
Bandstoten 4e klasse17-feb-1915-17 mrt 2019N.O. Overijssel18-mrt-19Brasserie De Corner Julianastraat 26DEDEMSVAART0523-208012B.V. Padberg
Bandstoten 3e klasse3-mrt-1930-31 mrt 2019Groningen/Drenthe1-apr-19De Molenberg Molenberg 11DELFZIJL0596-610360B.C.D.
Dames 2e klasse10-mrt-195-7 apr 2019N.O. Overijssel8-apr-19Cafe Lootuinen, Comm. De Vos van Steenwijcklaan 34Coevorden0524-516660B.V. Phoenix
Libre hoofdklasse17-mrt-1912-14 apr 2019Zwolle15-apr-19H.B.C. BC L'Acquit,Terweg 2 7902 NWHoogeveen0528-275828H.B.C.
Bandstoten 2e klasse21-apr-1917-19 mei 2019Friesland20-mei-19Café de Notaris Dijkstraat 44FranekerDe Bleek