PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN AVONDBILJART

Seizoen 2021/2022

PK libre 2e klasse

Poule indeling(en)

KNBB seizoen: 2021-2022
District Zwolle en Omstreken (12-106)
Rangschikking Libre-klein tweede klasse. moy-grens va 2.400 – tot 4.000
Rangnr Bondsnr Naam Vereniging PP Cars Brt Moy HS ind GF DF
1 217944 Jan Reurink Oudleusen 8 260 88 2.954 12 F
2 237691 Ton Buter Zwolsche BC 6 308 60 5.133 26 P F
3 263592 Frank Stoelwinder BV Steenwijk 6 234 78 3 33 F
4 134290 Bennie van Rijssen D.O.S. 6 275 74 3.716 19 F
5 216686 Gerard Liefers D.O.S. 6 254 97 2.618 13 F
6 225484 Bertus ten Napel Het Groene Laken 6 315 73 4.315 23 P F
7 111956 Jannes Prins De Wiekslag 6 243 97 2.505 16 R1
8 171221 Rinus Jongman BV ’t Akkertien 4 245 90 2.722 20 R2
9 201252 Martin Goedejohan D.O.S. 2 194 69 2.811 34
10 108756 Henk Fijn D.O.S. 6 321 101 3.178 18
11 175579 Hans Doijer H.B.C. 4 245 93 2.634 17
12 225900 Lex Honigh Zwolsche BC 2 255 71 3.591 21
13 149836 Egbert Vink BV Steenwijk 4 240 105 2.285 27
14 204784 Louis van Jole D.O.S. 2 274 82 3.341 18
15 112189 Ab Klaver De Kolonie 4 237 93 2.548 25
16 224865 Dave Mailissa H.B.C. 2 247 94 2.627 16
17 159548 Menno van Dijk Kamper BC 1911 3 212 105 2.019 11
18 206754 Bram de Heus BV de Mug 1 230 108 2.129 11
19 110494 Tinus Boer Ons Genoegen 2 242 120 2.016 12
20 143776 Roel Riemersma H.B.C. 0 221 110 2.009 12
BondsnrNaamVerMoyNOCar
237691Buter AZ.B.C.3,19580
108756Fijn HD.O.S.3,90990
201252Goedejohan M JD.O.S.2,500NO65
225900Honigh C AZ.B.C.3,195NO80
204784Jole M. vanD.O.S.3,37580
225484Napel B tenH.G.L.3,100NO80
BondsnrNaamVerMoyNOCar
110494Boer TOns Genoegen2,54965
171221Jongman R Bt Akkertien2,70370
112189Klaver ADe Kolonie3,23580
263592Stoelwinder H FSteenwijk2,69570
149836Vink ESteenwijk2,875NO75
214332Westrik JOns Genoegen2,42565
BondsnrNaamVerMoyNOCar
216686Liefers GD.O.S.2,50365
224865Mailissa DH.B.C.2,994NO75
111956Prins JDe Wiekslag2,51165
143776Riemersma RH.B.C.2,95275
134290Rijssen B vanD.O.S.3,45180
BondsnrNaamVerMoyNOCar
159548Dijk M vanK.B.C.19112,68470
206754Heus de BDe Mug2,550NO65
182589Jager RReyersdam3,15680
217944Reurink JOudleusen2,46065
217937Vonder EDe Brouwerij2,46465

Tijdvak

Voorwedstrijden: 10 t/m 19 oktober 2021

Districtsfinale: 17 t/m 19 december 2021 bij Z.B.C.