RESULTATEN PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN AVONDBILJART

PK gemengd kader seizoen 2018 / 2019

Klasse:
Seizoen:
Tijdvak voorwedstrijden:
Finaledata:
Organiserende vereniging:
Toernooi gemiddelde:
Aantal poules:
Moyenne grens:
Kampioen vorig seizoen:

Gemengd kader
2018/2019
15 t/m 30 maart 2019
ntb
D.O.S.
7,588
3
7,00 en hoger
P. Schuitema

Totaal aantal inschrijvingen:
Direct promotie:
Afzeggingen:
Totaal deelnemers:
Direct promotie (DP):
Uitgestelde promotie (UP):
Halve degradatie: (HD):
Degradatie: (D):
Artikel 6021:

16
geen
3
13
geen
geen
3
4
nvt

BondnrNaamPntCarBrtMoyP.moyHS
1Spakman F.89846515,13822,220105
2Vijver S.89616614,56118,18091
3Wubbo69286913,44916,66072
4Swart T.58598010,73816,38050
5Oosterkamp E.3600827,3177,50055
6Miedema J.0513846,1070,00033
BondnrNaam PntCarBrtMoyP.moyHS
102520Schuitema P.H.B.C.1215887222,05641,66081
104910Toorneman J.D.O.S.1012777417,256100,000182
156585Westerbeek J.H.Steenwijk8805958,47316,66051
216873Oosterkamp E.Steenwijk68761117,89111,53048
154155Severs A.D.O.S.68111087,50910,71036
114638Gorter B.D.O.S.611259212,22822,220160
112753Wubbels W.H.B.C.68211266,5158,82062
113320Michielsen T.D.O.S.27261086,72211,53057

Gegevens voor deelname aan de finale voor het gewestelijke kampioenschap

1eNAAMOosterkamp E.BONDSNR.216873
ADRESALG.MOY.7,891
POSTCODEGeb. Datum11-dec-81
PLAATSTELEFOON
LID B.V.SteenwijkLIDNR.10690
2eNAAMMichielsen T.BONDSNR.113320
ADRESALG.MOY.6,722
POSTCODEGeb. Datum11-6-1960
PLAATSTELEFOON
LID B.V.D.O.S.LIDNR.10711

Gewestelijke finale 11 en 12 mei in Franeker

VlgnrBndsnrNaamVerenigingtot.carb.tot.brtnmoy.pntnrm%rprangnr.toel.og moy.rel.moy%
1112753Wubbels W.H.B.C.839998,474102357,000129,49%
2156585Westerbeek J.H.Steenwijk8801078,224103367,000124,49%
3216873Oosterkamp E.Steenwijk763849,08361677,000141,67%
4104910Toorneman J.D.O.S.12006917,3911261712,00089,86%
5102520Schuitema P.H.B.C.14557918,4171053818,000104,64%
6166636Sluiter D.Pomerans725917,96784597,000119,34%
7140848Hovinga D.N.D.O.S.6411016,34630H7,00087,93%
8154155Severs A.D.O.S.7901276,22040H7,00084,41%
9114638Gorter B.D.O.S.10271228,41840H12,00040,30%
10142122Kohl J.H.H.B.C.5681154,93910D7,00058,78%
11113320Michielsen T.D.O.S.5731234,65840D7,00046,83%
12111909Vilsteren J.K.vanZ.B.C.6211364,56630D7,00051,32%
13108756Fijn H.D.O.S.7241714,23330D7,00044,68%
14111985Sellis J.W.D.O.S.000,00000A
15212539Augustijn P.Z.B.C.000,00000A
16216497Brummer R.De Kolonie000,00000A
1080614247,588