RESULTATEN PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN AVONDBILJART

PK driebanden 1e klasse seizoen 2018 – 2019

Klasse:
Seizoen:
Tijdvak voorwedstrijden:
Finaledata:
Organiserende vereniging:
Toernooi gemiddelde:
Aantal poules:
Moyenne grens:
Kampioen vorig seizoen:

Driebanden 1e klasse
2018 / 2019
27 sep t/m 8 okt 2018
9 t/m 11 nov 2018
H.G.L.
0,585
4
0,550 – 0,750
N.G. Keupink

Totaal aantal inschrijvingen:
Direct promotie:
Afzeggingen:
Totaal deelnemers:
Direct promotie (DP):
Uitgestelde promotie (UP):
Halve degradatie: (HD):
Degradatie: (D):
Artikel 6021:

22
geen
3
19
geen
geen
3
3
nvt

 BondsnoNaamvoornaamPuntencarambBeurtenalg.gemp.gemh.serie
1234887Keupink N.G.Nick112062620,7861,118
2214704Plender A.Albert101942610,7430,939
3151738Pruim - Emmens M.Mirjam92052490,8231,007
4181564Hof H.Henny81902670,7110,965
5209822Lourenz E.Eddy81822900,6270,814
6218104Postma J.Jitze41822810,6471,365
7218650Ali A.Alae41642710,6050,736
8223964Hamersma M.Machiel21692990,5650,855

GEGEVENS VOOR HET DEELNEMEN AAN DE FINALE VOOR HET KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND

GEWESTELIJKE AFGEVAARDIGDE

Bondsnummer234887Verenigingsnr.10711
NaamKeupink N.G.Verenigingsnaam.D.O.S.
DistrictZwolle en OmstrekenAlg.gemiddelde0,786
1e reserve
Bondsnummer151738Verenigingsnr.12754
NaamPruim - Emmens M.Verenigingsnaam.Den Marienberger
DistrictNoord Oost OverijsselAlg.gemiddelde0,823
BondnrNaamVerenigingPntCarBrtMoyP.moyHSProm.
214704Plender A.Reyersdam81482030,7290,9377neen
234887Keupink N.G.D.O.S.61321880,7020,9677neen
172586Struik A.Steenwijk61392150,6461,0345neen
142063Otterloo H.vanH.G.L.41452430,5960,96710neen
211493Witteveen R.K.B.C.191141202310,5190,5454neen
161867Mansier J.Oudleusen21102300,4780,5454neen

Gegevens voor deelname aan de finale voor het Gewestelijke Kampioenschap

Districtsafgevaardigde:

1eBONDSNR.214704Verenigingsnr.15511
NAAMPlender A.VerenigingsnaamReyersdam
DISTRICTZwolle en OmstrekenAlg. gemiddelde0,729
2eBONDSNR.234887Verenigingsnr.10711
NAAMKeupink N.G.VerenigingsnaamD.O.S.
DISTRICTZwolle en OmstrekenAlg. gemiddelde0,702
1e resBONDSNR.172586Verenigingsnr.10690
NAAMStruik A.VerenigingsnaamSteenwijk
DISTRICTZwolle en OmstrekenAlg. gemiddelde0,646
PLAATSBeilenTELEFOON0593-524240
LID B.V.De KolonieLIDNR.10709

De Gewestelijke finale wordt gespeeld op 7 t/m 9 december 2018 District Friesland, BC Gorredijk, Leitswei 17

VlgnrBndsnrNaamVerenigingtot.carb.tot.brtnmoy.pntnrmrprangnr.toel.
1211493Witteveen R.K.B.C.19111802610,68912213
2234887Keupink N.G.D.O.S.1732570,6738358
3142063Otterloo H.vanH.G.L.1752740,6381072,59,5
4214704Plender A.Reyersdam1632320,702619,510,5
5161867Mansier J.Oudleusen1732690,64386511
6172586Struik A.Steenwijk1692740,6161092,511,5
7134600Dijk H.vanPomerans1642450,669649,513,5
8166636Sluiter D.Reyersdam1622490,650659,514,5
9140848Hovinga D.N.D.O.S.1592500,63678715
10111503Kuik A.De Kolonie1662880,576812517
11223344Griendt A.C.M.v/dDe Ghesellen1692780,6076109,519,5
12114349Otterloo K.vanH.G.L.1562610,5975111223
13219109Soest van J.Bv. De Pol1472580,5694131326
14104337Fraterman A.H.B.C.1552930,52960H
15113219Eenkhoorn K.H.Z.W.1593250,48920H
16211721Nentjes M.H.G.L.1563230,48230H
17113379Kuijk K.vanH.G.L.1512900,52020D
18112227Bakker R.K.H.G.L.1442790,51650D
19166639Vrieswijk S.K.B.C.19111353120,43200D
20112261Kappers J.A.Pomerans000,00000A
21108756Fijn H.D.O.S.000,00000A
22147071Pannen J.H.t Westeinde000,00000A
305652180,585