Nieuwe corona-maatregelen

13 oktober 2020

In de persconferentie van 13 oktober zijn door Premier Rutte en Minister de Jonge nieuwe maatregelen aangekondigd. De landelijke maatregelen gelden vanaf woensdag 14 oktober 22:00 uur. In de weken tot 27 oktober beoordeelt het kabinet wat er voor de periode daarna nodig is. Alle eet- en drinkgelegenheden sluiten de deuren.

Sporten is alleen nog beperkt mogelijk: Voor iedereen vanaf 18 jaar geldt dat sporten alleen mag op 1,5 meter afstand en alleen individueel of in teamverband met niet meer dan 4 personen. Wedstrijden zijn niet toegestaan.

Vanaf het begin van de Corona-crisis heeft de KNBB aangegeven de maatregelen van de overheid op te volgen.

De nu aangekondigde maatregelen betekenen dat alle wedstrijden (individueel en in teamverband) van alle secties worden opgeschort tot tenminste 10 november 2020.

Met vriendelijke groet,
 
Namens het districtsbestuur,
 
Jan Westerbeek
voorzitter